czwartek, stycznia 14, 2016

Rampy podjazdowe w ofercie firmy Orfemet

Krakowska firma Orfemet w swojej szerokiej ofercie w zakresie likwidacji barier architektonicznych proponuje montaż ramp podjazdowych szynowych, skierowanych zarówno dla osób niepełnosprawnych, które poruszają się na wózku inwalidzkim, jak i dla matek z wózkiem, dla osób starszych poruszających się przy pomocy balkonika. Rampy wykonane są z trwałych materiałów, oferowane są różne rozwiązania - trwale mocowane do podłoża, mocowane do ściany uchylne, z możliwością rozsuwania oraz przenośne. Montaż tego typu ramp w wielu przypadkach jest jedynym wyjściem, nie wszędzie możliwa jest budowa podjazdu, lub instalacja platformy schodowej. Ciekawym rozwiązaniem firmy jest doposażenie szyn w wersji uchylnej w siłownik elektryczny, dzięki czemu nie trzeba samodzielnie, ręcznie ich składać i rozkładać. Elektryczne wspomaganie jest niezwykle pomocne w przypadku osób starszych, kobiet.
Warto także dodać, że tego typu rampy są najtańszym rozwiązaniem w zakresie likwidacji barier architektonicznych, najmniej awaryjnym, najłatwiejszym w konserwacji oraz najszybszym w montażu. Firma Orfemet swoim działaniem obejmuje obszar całego kraju! Oferowany jest także wynajem ramp, co jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem w przypadku potrzeby czasowego przystosowania obiektu, np. podczas imprezy masowej, w urzędzie, podczas remontu lub awarii platformy schodowej, itp. Po bliższe szczegóły zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy Orfemet. Zachęcam także do zapoznania się z ofertą firmy w zakresie podjazdów dla wózków inwalidzkich.

1 komentarz:

  1. Witam, aktualnie poszukuję odpowiedniej jakości laski inwalidzkiej. Zastanawiam się nad modelami ze strony https://www.pomocedlaseniora.pl/60-laski-inwalidzkie, który z nich najlepszy? Jeszcze nie potrzebuję wózka, jednak pewnie niedługo będę musiał zacząć się i za tym rozglądać :(

    OdpowiedzUsuń